Zahvalnice zaslužnim pojedincima i udruženjima

U povodu obilježavanja 25 godina postojanja i djelovanja Organizacije porodica šehida i poginulih boraca Općine Ilidža 17. aprila 2019. godine u Multimedijalnoj sali na Ilidži održana je Svečana skupština na kojoj su dodijeljene zahvalnice zaslužnim  pojedincima i udruženjima za doprinos u radu ovog udruženja. Zahvalnice su dobili Služba za boračak pitanja Općine Ilidža za nesebičan doprinos u radu organizacije i pružanju pomoći porodicama šehida i poginulih boraca, te Udruženje dobitnika najvećih ratnih priznanja „Zlatni ljiljan“ i „Zlatna policijska značka“ Ilidža i Udruženje ratnih vojnih invalida Ilidža. Za podršku u radu Organizacije porodica šehida i poginulih boraca Općine Ilidža zahvalnice su uručene i pojedincima, generalima Jovanu Divjaku i Fikretu Prevljaku, načelniku Općine Ilidža prof. dr. Senaidu Memiću i pomoćniku načelnika Službe za boračka pitanja Općine Ilidža Mirsadu Sinanoviću, te Senadu Memiću stručnom saradniku.