Upriličen prijem za porodice šehida i poginulih boraca, uručene im bajramske hedije

Općina Ilidža i načelnik Nermin Muzur i ove godine su upriličili bajramski prijem za članove šehidskih porodica, koji se već tradicionalno organizuje.

U Multifunkcionalnoj sali Općine Ilidža načelnik Muzur je ugostio 70 porodica šehida i poginulih boraca koje nikad do ranije nisu bile na bajramskom prijemu.

- Svaki susret s porodicama naših najhrabrijih sinova i kćeri izaziva emociju koju je teško opisati riječima, a pred njima je teško bilo šta govoriti - rekao je načelnik Muzur, te dodao:

- Razgovarali smo s njima, saslušali ih, uručili im bajramske hedije i kao i svaki put poručili da smo tu za članove Udruženja "Organizacija porodica šehida i poginulih boraca općine Ilidža".

Članovi Udruženja, predvođeni predsjednikom Alminom Škrijeljom, zahvalili su se načelniku prigodnim bajramskim hedijama poklonima, ali i na iskazanom senzibilitetu za ovu populaciju i njihove probleme.