Poziv za Tematsku sjednicu Općinskog vijeća Ilidža

Na osnovu člana 38. stav (1) i člana 37. stav (2) Poslovnika o radu Općinskog vijeća Ilidža („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj 36/10, 2/21), s a z i v a m

TEMATSKU SJEDNICU

OPĆINSKOG VIJEĆA ILIDŽA

Sjednica će se održati  16.11. (UTORAK)  2021. godine  u Kongresnom centru Hotela Hills (Butmirska cesta br. 18.) sa  početkom u 09:00 sati.

Za sjednicu predlažem slijedeći

D n e v n i   r e d :

1. Rješavanje problematike vodozaštitne zone

NAPOMENA: Sjednica  Općinskog vijeća održat će se u skladu sa Naredbama i Preporukama Kriznog štaba Federalnog ministrastva zdravstva koje je usvojila Vlada Federacije na sjednici održanoj 04.11.2021.godine kojom se naređuje obavezno nošenje zaštitnih maski preko usta i nosa  u zatvorenom prostoru uz poštivanje distance od najmanje 2 metra i drugih uputstava za poštivanje higijensko-epidemioloških mjera.

PREDSJEDAVAJUĆI

Tarik Stambolić, magistar poslovnog prava, s.r.