Peta osnovna škola najuspješnija u odbojkaškom takmičenju iz nastavnog predmeta Tjelesni i zdravstveni odgoj

Trodnevno Općinsko takmičenje iz nastavnog predmeta Tjelesni i zdravstveni odgoj uspješno je okončano. Pobjednički pehar u konkurenciji djevojčica pripao je učenicama Pete osnovne škole, dok su srebrene medalje završile kod učenica Devete osnovne škole. Trećim mjesto su se morale zadovoljiti učenice Prve osnovne škole.

U konkurenciji dječaka najviše u igri preko mreže pokazali su učenici Pete osnovne škole. Drugo mjesto osvojila je Osnovna škola "Mehmed Handžić", dok je Prva osnovna škola zauzela treću poziciju.

Četvrta osnovna škola Ilidža bila je domaćin, a odigrano je 24 utakmice u sportskoj dvorani.

Ovo takmičenje, kao i ostala na općinskom nivou, organizovala je Služba za obrazovanje, kulturu, sporti mlade u saradnji sa Institutom za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja.