Apel građanima Ilidže: Prijavite neeksplodirana ubojna sredstva i sumnjive predmete

Služba civilna zaštita Općine Ilidža na poziv odgovornih građana nedavno je pripkupila neeksplodirana ubojna sredstava, a koje je potom, poštujući sve procedure, predala na uništenje Federalnoj upravi civilne zaštite.

U posljednje vrijeme sve je veći broj eksplozivnih sredstava i NUS-a koji su ostavljeni na mjestima gdje nije bilo ratnih dejstava, zbog čega se građani pozivaju na dodatni oprez.

Iz Službe civilne zaštite Općine Ilidža apleju na stanovništvo općine Ilidža da sve sumnjive predmete prijave na broj telefona 033/775-615 ili da direktno kontaktiraju koordinatora za deminiranje i NUS Rifata Hodžića na broj telefona 061/183-728.