Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

NovostiFestival mladih „Volonterijada“

Mladi Crvenog križa Ilidža organizovali su Četvrti festival mladih „Volonterijada“ koji je održan od 19. do 21. avgusta 2016. godine na Ilidži. U okviru festivala prvog dana održan je turnir u odbojci za djevo
više...


Asfaltirane ulice Nikole Šopa i Šamin gaj

Na području općine Ilidža završeni su radovi rekonstrukcije kraka ulice Nikole Šopa na dužini od 200 metara . Urađena je i rekonstrukcija ulice i kišni kolektor za odvodnju površinskih voda sa
više...


"Riječ nije samo slovo na papiru 2"

Općina Ilidža objavila je publikaciju " Riječ nije slovo na papiru 2" sačinjenu od faksimila i tekstova  objavljivanim u printanim medijima.   Kroz prezentirane faksimile zabilježen je rad Općinskog načeln
više...


Osuda vandalizma

Na području općine Ilidža  nesavjesni pojedinci namjerno uništavaju saobraćajnu signalizaciju i komunalnu opremu.Ti pojedinci  i njihovi postupci su za osudu. Fotografija ilustruje njihove postupke koji
više...

Započeli radovi na uređenju Male aleje

Započeli su radovi na uređenju šetnice Male aleje. Izvodit će se radovi na uređenju i popločavanju Male aleje na potezu od Rustempašine do ulice dr. Mustafe Pintola, kao i radovi na podzemnim instalacijama .
više...