USPOSTAVLJEN VIBER BROJ ZA PRIJAVU INSPEKCIJI

Općina Ilidža je sa ciljem poboljšanja komunikacije i što bržeg, efikasnijeg i boljeg djelovanja na terenu, uspostavila viber broj na koji će građani moći poslati svoje prijave iz nadležnosti Službe za inspekcijski nadzor Općine Ilidža.

Mole se građani da u porukama, prijavama i fotografijama koje šalju pojasne predmetnu situaciju i lokalitet. Svaki zahtjev će se detaljno analizirati i po procjeni izlaziti na teren. Nepotpuni zahtjevi se neće razmatrati.

Ukoliko građani koji izvrše prijavu putem vibera budu željeli povratne informacije o upućenoj prijavi, mogu se obratiti nadležnoj službi na kontakt telefon: 033/775-656.

Poruke i fotografije za Službu za inspekcijski nadzor možete slati putem viber broja 061 490 580.

ODSJEK ZA INFORMISANJE