Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje dijela minimalne mjesečne neto plaće za april 2020.

Na osnovu Sporazuma o provođenju kratkoročnih i srednjoročnih mjera od značaja za ublažavanje negativnih posljedica na privredu u Kantonu Sarajevo izazvanih koronavirusom (COVID-19) Općina Ilidža raspisala je 3. jula  javni poziv za  dodjelu sredstava za finansiranje dijela minimalne mjesečne neto plaće (u FBiH) za april 2020. godine.

Pozivaju se poslovni subjekti (fizička lica koja samostalno obavljaju registrovanu poslovnu djelatnost) sa sjedištem na području općine Ilidža koji ispunjavaju uslove propisane Uredbom o postupku finansiranja dijela minimalne mjesečne neto plaće za mjesec april i maj 2020. godine da podnesu prijave za ostvarivanje prava za finansiranje dijela minimalne mjesečne neto plaće (u FBiH) za april 2020. godine.

Rok za dostavljanje prijava je 10 (deset) dana od dana objave ovog javnog poziva. Sve detaljnije informacije možete pročitati na web stranici Općine Ilidža, www.opcinailidza.ba