Završeno općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz košarke, fudbala i odbojke

Općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz košarke, fudbala i odbojke završeno je 5.aprila 2017. god. U  Kulturno – sportskom i rekreacionom centru Ilidža podijeljene su medalje i pehari najboljima. Takmičenje je održano pod pokroviteljstvom Općine Ilidža.

U kategoriji odbojke u ženskoj konkurenciji prvo mjesto pripalo je  Prvoj osnovnoj  školi , drugo Petoj    osnovnoj  školi , dok je treće osvojila Druga osnovna škola.
U košarci, u muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Peta osnovna,  drugo Četvrta osnovna škola i treće mjesto zauzela je  Trećoj osnovnoj školi.
U  fudbalu  u muškoj konkurenciji prvo mjesto je pripalo  Desetoj  osnovnoj, drugo  Četvrta osnovna i treće mjesto  Deveta  osnovna škola.