Novogodišnji prijem za direktore osnovnih i srednjih škola

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić 30. decembra 2019. godine upriličio je tradicionalni novogodišnji prijem za direktore osnovnih i srednjih škola sa područja općine, na kojem se razgovaralo o dosadašnjoj i budućoj saradnji Općine i škola, te potrebama i problemima i kako ih prevazići. Općina Ilidža je i ove godine izdvojila velika finansijska sredstva za škole na čemu su direktori škola izrazili svoje zadovoljstvo i zahvalnost. Načelnik je obećao da će Općina i u narednoj godini pomagati školama u poboljšanju uslova za rad.

“I ako nije naša nadležnost naša djeca su na prvom mjestu, i niko nam ne može osporavati da pomažemo. Zadaovljan sam sa vašim radom s djecom i nadam se da će i u narednoj godini naša saradnja biti još bolja” istakao  je načelnik Memić.