Mali fudbaleri iz FK Famos fair play učestvuju na turniru Međugorje Cup 2018

Pioniri, predpioniri  i cicibani FK Famos fair play iz Hrasnice  jutros 8. marta, u pratnji trenera otišli su u Međugorje. Od 08 . do 11. marta 2018. godine u Međugorju, tačnije terenima kompleksa Sport Centar, održati će se 12. Međunarodni nogometni turnir "Međugorje Cup 2018" gdje će i oni učestvovati.
Njih 42 jednoglasni su i dat će makismum, kako bi donijeli medalju na Ilidžu.
“Turnir je međunarodnog karaktera i mi se nadamo da će naši takmičari pokazati sve vještine koje smo ih učili i da će osvojiti neku od medalja. Ovo će biti i prilika da naši mališani upoznaju i svoju domovinu I prijatelje iz regiona, jer ostajemo četiri dana. Organizatori su obezbijedili i vrijedna priznanja za najbolje ekipe i pojedince” rekao nam je Dženan Hošić iz Škole fudbala Fair play Famos.