Karate klub “Champion” najuspješniji na Državnom prvenstvu

Karate klub “Champion” Ilidža najuspješniji je klub na ekipnom Državnom prvenstvu  za kadete, juniore, U21 i seniore,  koje je održano 26. novembra 2017. godine   u sportskoj dvorani Gimnazija Dobrinja,  u organizaciji  Karate saveza Bosne i Hercegovine.

Seniorska muška ekipa: Muhović Meris, Čongo Anes, Sarić Edin, Vatrić Ajdin, Suljić Jusuf, Galić Ervin i Škrijelj Haris, osvojili su prvo mjesto na ovom takmičenju.   Također,  prvi su bili i takmičari ovog kluba  juniori ekipno:  Elvin Hajderpašić, Mrdić Emir, Agović Mirnes i Sulić Ammar. Šampioni  su  bili  i ekipno  u borbama –U21 muškarci : Vatrić Ajdin, Zukić Ahmed Čaušević Dzanan i Kramar Luka. Takmičarke  KK Champion Ilidža  bile su druge  u kategoriji –U21 žene, a u sastavu ekipe su bile  : Ćemo Merisa, Šahović Ajla i Duraković Arnela.

Kadeti ove ekipe:   Hamzić Rijan, Zukić Ajdin,   Klino Armin i Talović Eldar  osvojili su treće mjesto. Na ovom takmičenju učestvovalo je 68  ekipa.