Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
E-formulari
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiTour de Igman 2014.

“KSOR Partizan” i Trek Team organizuju drugu po redu biciklističku turu pod nazivom Tour de Igman 2014. Okupljanje učesnika je planirano u nedjelju u 9,00 sati, a početak utrke zakazan je za 10,00 sati gdje će u
više...


Na Ilidži humanitarni bazar „Kermes“

Udruženje građana „Semerkand“  organizovalo je  bazar „Kermes“  na obali rijeke Željeznice, pored pješačkog mosta na Ilidži  gdje se može pronaći muška, že
više...


U azilu za pse u Gladnom polju 210 pasa

Općina Ilidža je jedina u Kantonu Sarajevo koja ima prihvatilište za pse. Prihvatilište u Rakovici predstavlja centar za sterilizaciju sa prihvatilištem  za napuštene  pse. Azil egz
više...


U Općini Ilidža ovjereno 25.708 fotokopija i 3.480 potpisa

Služba za opću upravu Općine Ilidža u julu i augustu imala je enormno povećanje obima posla u svim oblastima rada. Povećanje se naročito odnosi na matični ured kao i na ovjeru potpisa, rukopisa, prepi
više...

Završena rekonstrukcija četiri ulice

Na području mjesnih zajednica Stup, Otes i Hrasnica I završena je rekonstrukcija četiri ulice.
Okončani su radovi u ulicama Trešnje (MZ Stup), u dužini od 190 metara i &sc
više...