Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
E-formulari
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiObilježen šesti rođendan Obrazovno-razonodnog centra za mlade SPAJALICA

Prigodnom svečanošću u svojim prostorijama u prisustvu velikog broja prijatelja i gostiju , Obrazovno-razonodni centar za mlade SPAJALICA proslavio je svoj šesti rođendan. Najzaslužnijim ljudima k
više...


Asfaltirano pet ulica, a uskoro još četiri

Na području općine Ilidža završeno je asfaliranje ulica Ruževik, Blatuša, Senada Fazlića, Kasindolske i Bojničke. Stanovnici ulice Senada Fazlića u MZ Otes  dobili su asfalt u dužini  895 metara. Izvođ
više...


Općina Ilidža donirala pakete sa higijenskim potrepštinama

Općina Ilidža je 14. avgusta 2014. godine donirala sredstva za održavanje higijene za sve javne osnovne i srednje škole te vrtić, sa područja ove općine. Nabavka sredstava je izvršena u 11 javnih osnovnih
više...


Stabilnije stanje na Ilidži

Na području općine Ilidža svi vodotoci su u koritu a stanje poplavljenih područja je stabilnije. Ekipe civilne zaštite su stalno na terenu. Angažovana je Služba zaštite i spašavanja sa mehanizaci
više...

Poplavljeno 30 kuća

Uslijed naglog i obilnog pljuska na području Općine Ilidža poplavom su zahvaćene dvije mjesne zajednice i to Rakovica i Blažuj. U MZ Rakovica poplavljeni su dijelovi duž Rakovičkog potoka i u blizini gradnje autoputa, ulica Stanjevac dok su u MZ Blažuj poplavljene ulice Stara pruga, Plantaže i Vlakovo. Broj stambenih objekata koji su ugroženi ili je voda u
više...