Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

NovostiPredjedavajuća Skupštine KS Ana Babić i direktorica Narodnog pozrišta Sarajevo Marijela Hašimbegović posjetile Općinu Ilidža

Predsjedavajuća Skupštine Kantona Sarajevo Ana Babić i direktorica Narodnog pozorišta Sarajevo Marijela Hašimbegović posjetile su 24. avgusta Općinu Ilidža i tom prilikom sa načelnikom Općine Ilidž
više...


Načelnik Memić razgovarao sa ministrom Kurićem

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić  i minstar kulture i sporta u Vladi Kantona Sarajevo Mirvad Kurić razgovarali su 23. avgusta o unapređenju sardnje u oblasti kulture. Načelnik Memić je istakao da je
više...


Festival mladih „Volonterijada“

Mladi Crvenog križa Ilidža organizovali su Četvrti festival mladih „Volonterijada“ koji je održan od 19. do 21. avgusta 2016. godine na Ilidži. U okviru festivala prvog dana održan je turnir u odbojci za djevo
više...


Asfaltirane ulice Nikole Šopa i Šamin gaj

Na području općine Ilidža završeni su radovi rekonstrukcije kraka ulice Nikole Šopa na dužini od 200 metara . Urađena je i rekonstrukcija ulice i kišni kolektor za odvodnju površinskih voda sa
više...

"Riječ nije samo slovo na papiru 2"

Općina Ilidža objavila je publikaciju " Riječ nije slovo na papiru 2" sačinjenu od faksimila i tekstova  objavljivanim u printanim medijima.   Kroz prezentirane faksimile zabilježen je rad Općinskog načeln
više...