Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiZapočela četvrta faza izgradnje saobraćajnice uz Željeznicu

Započela je četvrta faza nastavka izgradnje saobraćajnice uzvodno  obalom rijeke Željeznice od mosta Alije Izetbegovića  do ratnog mosta  u Sokolović-Koloniji. Radit će se dužina oko 237 metara.više...


Održana ekološka akcija u Sokolović-Koloniji

Povodom 22. aprila Dana mjesne zajednice Sokolović- Kolonija i Dana planete Zemlje 19.aprila 
izvedena je ekološka akcija čišćenja  lijeve obale  rijeke Željeznice  od mosta Alije  Izetbegovića, prema ratno
više...


Do sad iz Budžeta izdvojeno 66.500 KM za socijalno najugroženija lica, a 42.000 KM za liječenje teško oboljelih lica

Općina Ilidža je  u ovoj godini  dodjelila 42.000 KM  za participaciju  u liječenju teško oboljelih lica sa područja ove općine.
Na prvoj sjed
više...


Dani otvorenih vrata u Spajalici

Obrazovno-razonodni centar za mlade Spajalica 17. aprila 2015. organizovao je Dan otvorenih vrata, gdje su došli osnovci sa prostora općine Ilidža, učenici sedmih osmih i devetih  razred
više...

Učenici pošumljavaju svoju MZ

Pošumljavanje je najvažniji i najjeftiniji način da se životna sredina održi kvalitetnom, kako bi se ublažile klimatske promjene.Tako su učenici Devete osnovne škole u okviru projekta &
više...