Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiUručeni ugovori za (su)finansiranje 14 projekata za mlade

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić 30. juna 2015. godine uručio je ugovora za (su)finasiranje projekata za mlade iz budžeta Općine za 2015. godinu. Na osnovu definisanih kriterija za dodjelu
više...


Paketi za postače

Povodom mjeseca Ramazana Udruženje boraca „Prva samostalna brigada Stup“ Ilidža obezbjedila je 50 paketa sa hranom za postače pripadnike brigade i članove njihovih porodica sa područja mjesnih zajedni
više...


Mašina za pakovanje dodijeljena Edisu Sadoviću

U okviru projekta „Socio-ekonomsko osnaživanje žrtava od mina i njihovih porodica“,  25. juna 2015. godine Edisu Sadoviću uručena je maši
više...


Održana 29. redovna sjednica Općinskog vijeća

Općinsko vijeće Ilidža na 29. sjednici  održanoj  25. juna 2015.  u Multifunkcionalnoj sali  jednoglasno je podržalo  prijedlog šefa kluba vijećnika SDA Nermina Muzura i donijelo
više...

Podjeljeno 10 paketa

U povodu mjeseca Ramazana firma Semerkand d.o.o  je podjelila  10 paketa  porodicama slabijeg imovnog stanja sa područja Ilidže.  U paketima s hranom se nalaze najpotrebnije namirnice kako bi tokom ovog mjeseca posta sugrađani s
više...