Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiRedovna 24. sjednica Općinskog vijeća

Općinsko vijeće Ilidža na 24. redovnoj  sjednici,  održanoj  29. januara  u Multifunkcionalnoj sali  donijelo je Odluku  o pristupanju   osnivanja javnog preduzeća.
više...


Iz Budžeta Općine Ilidža za pomoć socijalno ugroženim licima isplaćeno 162.550 KM

Općina Ilidža je putem Službe za rad, socijalna pitanja, zdravstvo, izbjeglice i  raseljena lica, na osnovu kriterija za dodjelu novčane pomoći socijalno najugroženijim licima na području ove općine,  razmotrila 1.365 zah
više...


Iz matičnih knjiga izdato 26. 699 izvoda

U 2014. godini,  tačnije  30 juna u Općini Ilidža pušten je u funkciju jedinstveni  matični registar  na osnovu kojeg se izvodi iz matičnih knjiga  mogu  izdavati i za druge o
više...


Sklopljeno 511 brakova

Kako smo saznali u Službi za opću upravu  Općine Ilidža  u 2014. godini  povećan je broj sklopljenih  brakova u odnosu na 2013. godinu.  Svoje sudbonosno „Da“  pred mat
više...

Služba za prostorno uređenje Općine Ilidža riješila 1869 upravna postupka

Općina Ilidža je putem Službe za prostorno uređenje  u 2014. godini  riješila 1869 upravna postupka.Od toga,  u  postupku  legalizacije bespravno  izgra
više...