Sign in:

Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

• Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

Održana edukativna radionica za učenike Treće osnovne škole

Udruženje za biološka istraživanja i zaštitu prirode BIO.LOG jedno je od 47 udruženja čiji projekat sufinansira Općina Ilidža. Realizacija projekat pod nazivom „Biološka raznolikost u urbanoj sredini“ u koji su u
više...

U aprilu dječiji dodatak primilo 3.670 djece