Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
Elektronski registar
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiDo sad iz Budžeta izdvojeno 66.500 KM za socijalno najugroženija lica, a 42.000 KM za liječenje teško oboljelih lica

Općina Ilidža je  u ovoj godini  dodjelila 42.000 KM  za participaciju  u liječenju teško oboljelih lica sa područja ove općine.
Na prvoj sjed
više...


Dani otvorenih vrata u Spajalici

Obrazovno-razonodni centar za mlade Spajalica 17. aprila 2015. organizovao je Dan otvorenih vrata, gdje su došli osnovci sa prostora općine Ilidža, učenici sedmih osmih i devetih  razred
više...


Učenici pošumljavaju svoju MZ

Pošumljavanje je najvažniji i najjeftiniji način da se životna sredina održi kvalitetnom, kako bi se ublažile klimatske promjene.Tako su učenici Devete osnovne škole u okviru projekta &
više...


Parcele za proljetnu sjetvu

I ove, kao i predhodnih godina,Udruženje demobilisanih branilaca 92-95, 15. aprila 2015. godine u hrasničkom polju, organizovalo je podjelu zemljišnih parcela za proljetnu sjetvu za 40 socijalno ugroženih i o
više...

Čestitka povodom Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine

Svim pripadnicima najplemenitije vojske na svijetu Armije Repubilike Bosne i Hercegovine. Želimo sretan 15.april dan Armije.
PREDSJEDAVAJUĆI OV ILIDŽA    
više...