Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

NovostiOdržana 39. redovna sjednica Općinskog vijeća Ilidža

 

Općinsko vijeće Općine Ilidža&
više...


Nekadašnja vojna policija proslavila svoj dan

Peta podružnica vojne policije Četvrte viteške motorizovane brigade   25. maja obilježila je svoj dan. Polaganjem cvijeća, učenjem Fatihe na  šehidska mezarja u Butmiru i Hrasnici-Kovači i ko
više...


Načelnik Memić upriličio prijem za viceprvaka u karateu Merisa Muhovića

BiH je dobila evropskog prvaka, nakon što se srebrenom medaljom okitio Meris Muhović. Meris Muhović,Ilidžanac je član KK Champion. Tim povodom načelnik Općine Ilidža prof.dr Senaid Memić 25. maja primio je osvaja
više...


Srednjoškolci jedan dan volontirali u Općini Ilidža

Deset učenika Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža jedan dan umjesto nastave radili su volonterski u Općini Ilidža. Ove aktivnosti se provode u okviru projekta Udruženja Infoho
više...

Završeno deminiranje trase žičare na Golom brdu

Na lokalitetu trase žičare na Golom brdu-Vrelo Bosne završeno je deminiranje u površini od 66.093 kvadratna metra koje je finasirala Općina Ilidža iz budžeta u iznosu od 70.000 KM. Izvođač radova je bila fir
više...