Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
E-formulari
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiNovi asfalt u Mlinskoj ulici

Treća faza saobraćajnice u naselju Sokolović-Kolonija, od mosta Alije Izetbegović do ratnog mosta, uz rijeku Željeznicu je okončana. Ovom fazom urađeno je 220 metara dužine asfalta. Izvođač za građevi
više...


Okončana treća faza saobraćajnice uz Željeznicu

Treća faza saobraćajnice u naselju Sokolović-Kolonija, od mosta Alije Izetbegović do ratnog mosta, uz rijeku Željeznicu je okončana. Ovom fazom urađeno je 220 metara
više...


Održana 20. redovna sjednica Općinskog vijeća Ilidža

Općinsko vijeće Ilidža na 20. sjednici održanoj 25. septembra u Multifunkcionalnoj sali  usvojilo je prijedlog Odluke o usvajanju  i provođenju Regulacionog plana ”Centar Ilidža”. Ov
više...


Regulacije korita rijeka na području općine Ilidža

Izgradnja regulacije korita rijeke Zujevine na lokalitetu  MZ Blažuj , kod firme " Bosanka"  u završnoj je fazi.Ovi poslovi povjereni su dvijema firmama. Izvođač radova  "A.G Ahydron
više...

Obavještenje za javnost o zloupotrebi obrazovne institucije na području općine Ilidža od strane volonterke Demokratskog omladinskog pokreta

Poštovani,

Želim da informišem širu javnost u Bosni i Hercegovini o zloupotrebi obrazovnih institucija u svrhe političkog djelovanja. Obaviješten sam od roditelja jedne od srednjih škola na p
više...