Sign in:

Dobrodošli

na zvaničnu web stranicu Općine Ilidža

Brze Novosti
eVijeće
Certifikati
Bilteni
E-formulari
Centar72 Ilidža

O PROJEKTU CENTAR72

  • Cijeli sistem je osmišljen da bi bio na usluzi građanima i kao takav stoji na raspolaganju 24 sata dnevno. - Problem se može prijaviti 24 sata 365 dana godišnje - U roku od 3 radna dana građani će dobiti odgovor o status rješavanja problema. Problem lokalne zajednice se može prijaviti putem web stranice ili putem besplatne Android aplikacije. Web stranica i Android aplikacija imaju jednostavan formular, putem kojeg korisnik bira kategoriju problema (čišćenje ulica, građevinska inspekcija...), kratko opisuje problem, opcionalno up-loaduje slike problema, te locira problem na karti i šalje zahtjev općinskoj administraciji na pregled.

NovostiPoboljšanje pristupa malih i srednjih preduzeća finansijskim sredstvima

U  Općini Ilidža  16. aprila održana je prezentacija  projekta  EAF SME "Poboljšanje pristupa malih i srednjih preduzeća  finansijskim sredstvima".
Projekat EAF SME je kreiran u saradnji sa
više...


"Gazela" za načelnika Memića

U sklopu 17. Međunarodnog sajma gospodarstva Mostar 2014."  10. aprila upriličena je dodjela BH biznis nagrada "Gazela 2013" najuspješnijim malim i srednjim brzorastućim kompanijama u Federaciji BiH i Republici Srpskoj. Načelnik Opći
više...


Najbolji matematičari Osme osnovne škole „Amer Ćenanović“

Devetnaesto općinsko takmičenje učenika osnovnih škola Ilidža iz matematike, održano je 12. aprila 2014. godine u Međunarodnoj osnovnoj školi Sarajevo na Ilidži. Takmičili su se učenici sedmih, osmih i devetih ra
više...


Potpisan sporazum o primopredaji izvedenih radova prve faze na stadionu FK Igman

Načelnik Općine Ilidža prof. dr. Senaid Memić i predsjednik Upravog odbora Fondacije za razvoj  obrazovanja  Internacionalog univerziteta Sarajevo  Hasan Topaloglu potpisali su u petak,  11. aprila u Općini Il
više...

Održan sajam meda, pčelinjih proizvoda i ljekobilja

U organizaciji Udruženja pčelara „Behar“ Ilidža, od 7. do 11. aprila 2014. godine u ulici Rustempašina na Ilidži održan je sajam meda, pčelinjih proizvoda i ljekobilja. Na sajmu je izlagalo 2o pčelara iz cijele Bosne i Herce
više...